Czy istnieje szansa, że Ripple ogłosi jutro wejście na giełdę? 

Czy Istnieje Szansa Ze Ripple Oglosi Jutro Wejscie Na Gieldenbsp B0e3d50, NEWSFIN

Czy Istnieje Szansa Ze Ripple Oglosi Jutro Wejscie Na Gieldenbsp A9943ee, NEWSFIN

Już jutro Ripple, uznana firma w świecie kryptowalut, organizuje wielką imprezę w Nowym Jorku. Niemniej jednak, w kuluarach środowiska kryptowalutowego, zwłaszcza wśród inwestorów XRP, narasta coraz większa ilość spekulacji dotyczących tego wydarzenia.

Pewna plotka głosi, że podczas tej imprezy Ripple ogłosi swój debiut na giełdzie poprzez pierwszą ofertę publiczną (IPO) swoich akcji.

Plotka o IPO Ripple na wydarzeniu w Nowym Jorku

Pierwsza oferta publiczna (IPO) jest procedurą, w której firma decyduje się wprowadzić swoje akcje na publiczną giełdę, taką jak na przykład Nasdaq. Warto zaznaczyć, że akcje Ripple nie są tożsame z ich kryptowalutą XRP i nie można ich uznać za zabezpieczenie. Warto przypomnieć, że sąd już wcześniej wydał taką decyzję w związku z XRP.

Impreza ta może być również okazją do upamiętnienia zwycięstwa firmy Ripple w procesie sądowym przeciwko amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Ta duża okazja dla całego środowiska skupionego wokół kryptowalut może służyć jako forma zbliżenia się do społeczności kryptowalutowej.

Czy wydarzenie w NY może być powiązane z potencjalnym IPO?

Według niektórych źródeł, w tym ambasadora giełdy kryptowalut Bitrue, Bretta Hilla, impreza Ripple planowana na 29 września w Nowym Jorku może stanowić okazję do przekazania społeczności informacji o możliwości zgłoszenia wniosku o debiut na giełdzie poprzez pierwszą ofertę publiczną (IPO). Jednak obecnie są to jedynie spekulacje.

Oprócz spekulacji na temat IPO, wiele innych ważnych ogłoszeń może również pojawić się podczas tego wydarzenia. W tym, między innymi możliwość zawarcia ugody między Ripple a amerykańskim SEC lub ogłoszenie strategicznego partnerstwa z bankiem.

Najlepsza kryptowaluta dla banków

Mimo że pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi, warto zwrócić uwagę, że XRP, kryptowaluta stworzona przez Ripple, przyciąga coraz większą uwagę ze strony instytucji finansowych. Niedawno brytyjski bank HSBC ogłosił akceptację XRP jako formy płatności w przypadku swoich kredytów hipotecznych i pożyczek. To znaczące wydarzenie, które sugeruje rosnącą rolę XRP w sektorze bankowym.

Należy podkreślić, że oprócz XRP, inne kryptowaluty także zyskują akceptację, ale szczególne zainteresowanie budzi potencjalne rozszerzenie współpracy Ripple z HSBC. XRP od dawna jest określane jako “kryptowaluta dla banków,” a te ostatnie wydarzenia zdają się to potwierdzać.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *