Czy hossa na krypto będzie naszym prezentem świątecznym?

Czy Hossa Na Krypto Będzie Naszym Prezentem świątecznym F7837ba, NEWSFIN

Czy Hossa Na Krypto Będzie Naszym Prezentem świątecznym D6de10a, NEWSFIN

Chris Burniske przewiduje, że wrzesień będzie niezbyt udany dla Bitcoina, ale w okolicach Bożego Narodzenia ponownie nadejdzie hossa. Analityk wskazuje, że jego niedawna prognoza “niespodziewanego odbicia” nie wchodzi w grę. To kolejny dowód na to, że nawet tak zwani eksperci nie zawsze z sukcesem potrafią wróżyć z fusów.

Świąteczny rajd dla Bitcoina

Tak więc w perspektywie krótkoterminowej Chris Burniske nie jest jeszcze byczy, ale w dłuższej perspektywie widzi pewne nadzieje. Analityk spodziewa się na przykład tak zwanego świątecznego rajdu pod koniec roku.

Oficjalnie na świecie nazywamy to rajdem bożonarodzeniowym, ponieważ tradycyjne aktywa zazwyczaj kwitną w ciągu ostatnich pięciu dni handlowych w roku i pierwszych dwóch w nowym roku.

“Niespodzianka w górę nie zmaterializowała się i wygląda na to, że we wrześniu będziemy mieli hit, po którym nastąpi rajd bożonarodzeniowy i pierwsza obniżka stóp procentowych na początku 2024 r. w drodze do wyborów.”

Analityk wskazuje również, że spodziewa się, iż amerykański bank centralny wyhamuje i dokona pierwszych cięć stóp procentowych na początku 2024 roku.

Nadchodzi hossa

Według Burniske, nadchodzi niestabilny okres dla rynku kryptowalut, ale ostatecznie rozpoczniemy cykl hossy.

“Cierpliwości. Chociaż rynki są nieregularne, a wiele zmiennych odgrywa rolę, która jest poza kontrolą kryptowalut, budowanie i uruchamianie blockchainów rośnie.”

Analityk wydaje się koncentrować głównie na altcoinach i nie zgadza się z narracją maksymalistów Bitcoina; którzy często twierdzą, że Bitcoin jest jedynym projektem, który jest tu aby pozostać.

Według Burniske, powrót globalnej płynności (drukowanie pieniędzy) jest w szczególności kluczowym warunkiem wstępnym dla nowej hossy na rynku kryptowalut. Na razie wydaje się, że jest to kwestia cierpliwości, którą obecnie głosi.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *