Cristiano Ronaldo został podłączony pod wariograf. Odpowiadał na pytania dot. kryptowalut

Cristiano Ronaldo Został Podłączony Pod Wariograf Odpowiadał Na Pytania Dot Kryptowalut 0f5d5ff, NEWSFIN

Cristiano Ronaldo Został Podłączony Pod Wariograf Odpowiadał Na Pytania Dot Kryptowalut 6afa1c3, NEWSFIN

Portugalska gwiazda piłki nożnej – Cristiano Ronaldo od czerwca ubiegłego roku jest związany z Binance, największą giełdą kryptowalut na świecie. Dzięki tej wieloletniej umowie Binance i Ronaldo chcą wprowadzić fanów piłki nożnej do świata niewymienialnych tokenów (NFT) i Web3. Binance wydało do tej pory dwie kolekcje NFT we współpracy z piłkarzem. Teraz legenda została poddana badaniu wariografem przez Binance.

Czy Ronaldo posiada NFT?

Podczas przesłuchania w kierunku Ronaldo skierowano ogromną liczbę pytań. Portugalczyk musiał jedynie odpowiedzieć “tak” lub “nie”. Do sprawdzenia, czy piłkarz mówi prawdę użyto wykrywacza kłamstw.

Oprócz pytań związanych z piłką nożną, takich jak “czy Portugalia wygra mistrzostwa świata?”, pojawiły się również pytania związane ze światem kryptowalut. Zapytano Ronaldo, np. o to czy posiada NFT i czy ma w przyszłości plany wydania większej liczby kolekcji NFT. Odpowiedział “tak” na oba pytania. Według wykrywacza kłamstw, w obu przypadkach mówił prawdę.

Póki co nie podano żadnych szczegółów na temat posiadanych przez Ronaldo NFT i przyszłych kolekcji.

Współpraca z giełdą Binance

W listopadzie ubiegłego roku Ronaldo uruchomił swoją pierwszą w historii kolekcję NFT na rynku NFT Binance. Zawiera ona siedem animowanych statuetek z czterema poziomami rzadkości. Każda statuetka przedstawia Ronaldo w ikonicznym momencie jego życia, od definiujących karierę goli po młodość w Portugalii.

Każdy poziom rzadkości ma swój własny zestaw ekskluzywnych korzyści dla posiadaczy. Może to być chociażby wirtualne spotkanie z supergwiazdą, podpisane przez Ronaldo i Binance gadżety, dostęp do białej listy przyszłych kolekcji NFT, tajemnicze pudełka CR7 z przyszłych kolekcji NFT oraz dostęp do upominków.

W lipcu tego roku ukazała się druga kolekcja o nazwie “Forever CR7: The GOAT”. Kolekcja składa się z cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, które reprezentują jego najbardziej pamiętne gole w karierze.

Te NFT również oferują ekskluzywne korzyści. Począwszy od podpisanych gadżetów, a skończywszy na możliwości zagrania w piłkę z legendą futbolu.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *