Co oznacza przesunięcie 18,75 mln LINK dla przyszłej ceny Chainlink?

Co Oznacza Przesuniecie 1875 Mln Link Dla Przyszlej Ceny Chainlink 31363ea, NEWSFIN

Co Oznacza Przesuniecie 1875 Mln Link Dla Przyszlej Ceny Chainlink 1c18e0d, NEWSFIN

Ponieważ jesteśmy świadkami jak tokeny Chainlink (LINK) wywołują znaczące ruchy na rynku, narastają obawy dotyczące stabilności aktywów i przyszłej trajektorii cenowej.

Ponieważ jesteśmy świadkami jak tokeny Chainlink (LINK) wywołują znaczące ruchy na rynku, narastają obawy dotyczące stabilności aktywów i przyszłej trajektorii cenowej.

Tylko w ciągu ostatniego dnia transfery z godnych uwagi portfeli Chainlink wprowadziły znaczną liczbę tokenów na różne platformy. Tym samym wznawiając debaty na temat implikacji dla aktywów cyfrowych.

W ciągu ostatnich 24 godzin cztery portfele Chainlink przeniosły znaczną liczbę 18,75 miliona LINK na różne platformy, co odpowiada 119 milionom dolarów. Portfele te, przeznaczone do przechowywania nieobrotowej podaży, przeniosły 15,7 miliona LINK, o wartości około 100 milionów dolarów, na Binance i 3,05 miliona LINK, o wartości około 19 milionów dolarów, do portfela multi-sig oznaczonego 0xD50f.

To nie pierwszy raz, kiedy zaobserwowano taki ruch. 4 marca doszło do podobnego transferu LINK o wartości około 95 milionów dolarów na Binance.

Firma analityczna Lookonchain podkreśliła, że te wyznaczone portfele konsekwentnie przenosiły LINK na Binance co kwartał od sierpnia 2022 roku. Transfery te odpowiadają za 71,8 miliona LINK, co stanowi równowartość 446 milionów dolarów.

Ten napływ LINK do obiegu wzbudził wątpliwości co do jego potencjalnego wpływu na cenę tokena. W ciągu ostatniego dnia wartość tokena nieznacznie spadła o 0,5% do 6,19 USD.

Co Oznacza Przesuniecie 1875 Mln Link Dla Przyszlej Ceny Chainlink Df411f0, NEWSFIN

Cena Chainlink LINK. Źródło: BeInCrypto

Ten ostatni spadek jest częścią szerszego trendu. Wartość LINK spadła o 20% w ciągu ostatniego roku i jest obecnie o 88,7% niższa od swojego ATH.

Podczas gdy długoterminowa trajektoria cen Chainlink i niedawny wzrost ruchu LINK mogą budzić obawy, nie wszystkie wskaźniki są ponure.

BeInCrypto odnotowało znaczny wzrost sieci Chainlink. Ponadto Ali Martinez, globalny szef działu wiadomości BeInCrypto, podkreślił niedawno, że adresy wielorybów nabyły ponad 4 miliony tokenów LINK w ciągu dziesięciu dni.

Co Oznacza Przesuniecie 1875 Mln Link Dla Przyszlej Ceny Chainlink 3529ba6, NEWSFIN

Pozyskane przez wieloryby LINK. Źródło: X

Taki entuzjazm jest prawdopodobnie spowodowany niedawnymi partnerstwami Chainlink z tradycyjnymi graczami finansowymi. Firma, znana ze swoich usług Oracle, z powodzeniem przetestowała tokenizację we współpracy ze SWIFT. Wysiłek ten obejmował współpracę z kilkoma gigantami bankowymi, w tym BNY Mellon, BNP Paribas, Euroclear i Lloyds Banking Group.

Ponadto Grupa Bankowa Australii i Nowej Zelandii (ANZ) niedawno wykorzystała protokół interoperacyjności międzyłańcuchowej Chainlink do przetestowania swojego stablecoina A$DC, pierwotnie uruchomionego w marcu 2022 roku.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *