Cena tego tokena AI może wzrosnąć o 75%

Cena Tego Tokena Ai Moze Wzrosnac O 75 Eedd681, NEWSFIN

Cena Tego Tokena Ai Moze Wzrosnac O 75 23ea5bc, NEWSFIN

Token Ocean Protocol AI (OCEAN) notowany jest poniżej długoterminowej, malejącej linii oporu od 896 dni.

Dynamika cen i sygnały RSI na dziennym interwale wskazują, że zwyżkowe przełamanie tej linii doprowadzi do znacznego wzrostu ceny tokena OCEAN AI.

Protokół OCEAN próbuje przełamać długotrwały opór

Tygodniowy wykres techniczny pokazuje, że token protokołu OCEAN osiągnął najwyższy w historii poziom 1,94 USD w kwietniu 2021 r. i od tego czasu spada wzdłuż długoterminowej malejącej linii oporu. Lina ta była już sześciokrotnie testowana pod kątem wytrzymałości (czerwone ikony), ostatni raz miało to miejsce 17 lipca. Tym samym linia widnieje na wykresie od 896 dni.

Po wycofaniu OCEAN spadł do poziomego obszaru wsparcia na poziomie 0,25 USD, skąd zaczął swoje odbicie, tworząc długi dolny knot (zielona ikona). Taki knot jest uważany za oznakę nacisku ze strony kupujących.

Obszar 0,25 USD ma ogromne znaczenie, gdyż od kwietnia 2022 roku na przemian porusza się pomiędzy oporem a wsparciem. Dlatego kierunek przyszłego trendu będzie zależał od tego, czy cena dokona niedźwiedziego wybicia, czy też przebije spadkową linię oporu.

Cena Tego Tokena Ai Moze Wzrosnac O 75 E7e3b3d, NEWSFIN

OCEAN/USDT / Źródło:  TradingView

Tygodniowy RSI daje niejasne sygnały. Ten wskaźnik dynamiki zaczął rosnąć, ale obecnie wynosi prawie 50. Jest to oznaka neutralnego trendu.

Prognoza OCEAN: Analiza fal wskazuje na zwyżkowy trend

Podczas gdy wykres tygodniowy nie pokazuje żadnego trendu, dzienne ramy czasowe są zdecydowanie zwyżkowe.

Dynamika cen pokazuje, że spadek z rocznego maksimum odnotowanego 7 lutego odbywa się w równoległym kanale zniżkowym. Jest to formacja techniczna, w ramach której zwykle występują ruchy korekcyjne, co oznacza, że ​​cena powinna w końcu dokonać zwyżkowego przełamania. Fakt, że OCEAN znajduje się na szczycie kanału, jeszcze bardziej zwiększa prawdopodobieństwo wybicia.

Ponadto analiza fal daje również zwyżkowe sygnały. Od początku roku w kierunku południowym przesuwają się dwie wyraźne formacje korekcyjne (czarna).

Na wykresie możesz także zobaczyć dwie kolejne pięciofalowe zwyżkowe struktury (białe). Oznacza to, że trend jest wzrostowy, a spadki są jedynie korektą w odpowiedzi na poprzedni wzrost.

Wreszcie dzienny RSI rośnie i przekracza poziom 50 (zielona ikona), wskazując na zwyżkowy trend.

Cena Tego Tokena Ai Moze Wzrosnac O 75 B7ccff9, NEWSFIN

Źródło:  TradingView

Zatem najbardziej prawdopodobna prognoza jest taka, że ​​OCEAN wyrwie się z kanału i wzrośnie o 75% do poziomu 0,55 USD.

Jednakże odbicie od linii oporu kanału może doprowadzić do spadku ceny o 37% do linii wsparcia na poziomie 0,21 USD.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *