Bitcoin Lightning zostanie wdrożone na Coinbase

Bitcoin Lightning Zostanie Wdrożone Na Coinbase Defbbd5, NEWSFIN

Bitcoin Lightning Zostanie Wdrożone Na Coinbase B84c6ed, NEWSFIN

Dyrektor generalny Coinbase, Brian Armstrong, ogłosił, że giełda otworzy wsparcie dla sieci Bitcoin Lightning. Dzieje się to po oskarżeniach, że pozostaje ona w tyle za swoimi konkurentami.

Sieć Bitcoin Lightning rozwiązuje powolną zdolność przetwarzania transakcji największej kryptowaluty. Działa jako druga warstwa Bitcoina, umożliwiając szybsze płatności.

Jednak do niedawna niektóre z największych giełd kryptowalut nie obsługiwały tej sieci.

Społeczność żąda od Coinbase wsparcia dla Bitcoin Lightning

Brian Armstrong poinformował społeczność na X, że wkrótce jego firma wprowadzi wsparcie dla sieci Lightning. Nie określił jednak harmonogramu i poprosił społeczność o cierpliwość.

Wcześniej, w dniu 2 sierpnia, po krytyce ze strony społeczności, Armstrong wyjaśnił, że nie ignoruje rozwiązania warstwy 2 Bitcoina. Wcześniej, w kwietniu, Armstrong powiedział, że chce zintegrować sieć Bitcoin Lightning.

Pierre Rochard, który wcześniej przyczynił się do integracji sieci dla Krakena, zaoferował wsparcie Armstrongowi, prosząc go o “kontakt w każdej chwili”. Wielu innych członków społeczności również okazało swoje wsparcie i oklaskiwało Coinbase za jego rozwój. Jednak niektórzy uważają również, że Coinbase powinien był już zintegrować usługi.

Członek społeczności napisał:

“Powinno się to zrobić lata temu, ale lepiej późno niż wcale.”

Podczas gdy Coinbase jeszcze nie wdrożyło rozwiązania warstwy 2 Bitcoina, jego konkurent Binance zintegrował tę usługę w lipcu. Od 11 września sieć Bitcoin Lightning ma 17 669 węzłów i pojemność 4 783 590 Bitcoinów.

Bitcoin Lightning Zostanie Wdrożone Na Coinbase 2b37c1b, NEWSFIN

Statystyki sieci Lightning / Źródło: bitcoinvisuals.com

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *