Bitcoin bije dwa rekordy, które są wyjątkowo bycze

Bitcoin Bije Dwa Rekordy Ktoacutere Są Wyjątkowo Bycze 61d2411, NEWSFIN

Według danych firmy analitycznej Glassnode, Bitcoin ma na swoim koncie dwa rekordy wskazujące na hossę. Mianowicie, 40,538 procent wszystkich Bitcoinów znajdujących się obecnie w obiegu pozostaje w bezruchu pod tym samym adresem od trzech lat lub dłużej. Co więcej, 29,637 procent wszystkich Bitcoinów stacjonuje pod tym samym adresem od pięciu lat.

Dlaczego jest to korzystne dla Bitcoina?

Jest to korzystne dla Bitcoina, ponieważ pokazuje, że jest coraz więcej inwestorów, którzy naprawdę decydują się inwestować w cyfrową walutę na dłuższą metę. Na przykład inwestorzy, którzy umieścili swoje Bitcoiny pod tym samym adresem na trzy lata, nie sprzedali ich podczas hossy w latach 2020-2021.

Ludzie ci weszli do gry przed rozpoczęciem hossy w 2020 roku i nie byli przekonani do sprzedaży nawet po cenie 69 000 USD. Nie zrobili tego również w momencie, gdy upadła giełda FTX, a kurs BTC spadł do 15 500 USD.

Z tego punktu widzenia są to inwestorzy, którzy wykazują ogromne zaufanie do przyszłości Bitcoina. To właśnie na nich Bitcoin może się oprzeć i zagwarantować, że jego perspektywy wciąż będą obiecujące.

29,637 procent BTC, które znajdują się pod tym samym adresem od pięciu lat lub dłużej, jest jeszcze bardziej wyjątkowe.

Turyści BTC już sprzedali

Nie jest to jedyna bycza rzecz dla Bitcoina. Inwestorzy krótkoterminowi już sprzedali, według analityka Jamesa van Stratena. Na przykład, niedawno wysłali oni 20 000 Bitcoinów ze stratą w kierunku giełd. To czwarta najwyższa liczba od początku 2023 roku.

To sprawia, że turyści (lub inwestorzy krótkoterminowi) po cichu opuszczają rynek i pozostają na nim jedynie inwestorzy długoterminowi. Wkrótce pozostaną tylko inwestorzy, którzy naprawdę wierzą w Bitcoina i rozumieją to aktywo.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *