96% inwestorów Cardano notuje stratę

96 Inwestoroacutew Cardano Notuje Stratę A220762, NEWSFIN

96 Inwestoroacutew Cardano Notuje Stratę C49d2a7, NEWSFIN

Według najnowszych statystyk platformy analitycznej IntoTheBlock, większość posiadaczy Cardano (ADA) znajduje się obecnie w niekorzystnej sytuacji. Prawie 96% odnotowuje straty. Sytuacja ta ma miejsce po tym, jak ADA osiągnęła najniższy roczny poziom.

Wydaje się, że niedźwiedzi trend na rynku kryptowalut mocno trzyma się platformy smart kontraktów. Wpływ na ADA ma również trwająca bitwa prawna między giełdami Binance i Coinbase, a Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). SEC bowiem uważa ADA za papier wartościowy.

Pomimo tej klasyfikacji, Charles Hoskinson, współzałożyciel Cardano, podkreśla, że ich projekt nie jest głównym celem, ale raczej nieumyślnie uwikłanym w szerszy spór prawny. Rynek wydaje się jednak reagować negatywnie. Znalazło to odzwierciedlenie w cenie ADA, która spadła poniżej 0,25 USD.

Obecna niska wycena ostro kontrastuje z trwającymi pozytywnymi wydarzeniami wokół sieci. Platforma analityczna Santiment plasuje Cardano na trzecim miejscu pod względem aktywności na GitHub, tuż za Polkadot i Kusama Network. Co więcej, firma programistyczna Strica pracuje nad “Warp Transactions”, narzędziem zaprojektowanym w celu obniżenia kosztów transakcji ADA. Widoczny optymizm w pracy nad platformą sugeruje, że pomimo obecnych zawirowań na rynku, ma ona przed sobą świetlaną przyszłość.

96 Inwestoroacutew Cardano Notuje Stratę 40d7a46, NEWSFIN

Cena ADA źródło: Coinmarketcap

Czego możemy się spodziewać?

Podczas gdy obecny krajobraz wydaje się w przeważającej mierze negatywny, niesie on ze sobą również pozytywną stronę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wielu inwestorów, którzy są obecnie na minusie, nie dokonało sprzedaży. Sytuacja ta kładzie podwaliny pod stabilizację lub nawet ożywienie cen.

Co więcej, obecny spadek na rynku może być postrzegany jako odpowiedni czas dla nowych i obecnych inwestorów na zwiększenie swoich pozycji. Zwłaszcza jeśli patrzymy w perspektywie długoterminowej.

Pogląd ten zdaje się podzielać znana analityk kryptowalut Szabo, która niedawno kupiła Cardano o wartości 20 000 USD, wskazując, że jej zdaniem może to być jeden z najkorzystniejszych momentów na zakup tokena.

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIKZbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *