Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Krakowie!

Würth Polska otwiera nowy sklep stacjonarny w Krakowie!

Würth Polska rozszerza swoją sieć o nowy sklep stacjonarny w Krakowie, który znajduje się przy ulicy Jana Surzyckiego 16. To już trzeci punkt marki w tym mieście i 48 w Polsce. Würth obecny jest na polskim rynku od ponad 32 lat i specjalizuje się w zakresie sprzedaży narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, materiałów montażowych, mocujących oraz chemii technicznej.

Würth Polska to wiodący dostawca produktów dla profesjonalistów. Otwarcie trzeciego już sklepu w Krakowie to kolejny krok w kierunku rozwoju marki na terenie województwa małopolskiego. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska dostępne są również u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym.

Produkty dla fachowców w zasięgu ręki

Sklep w Krakowie zlokalizowany jest przy ul. Jana Surzyckiego 16, a sprzedaż ruszyła już 14 września br. Klienci mają okazję skorzystać tu z szerokiej oferty produktów, atrakcyjnych promocji, profesjonalnego doradztwa oraz odbioru zakupów dokonanych w sklepie internetowym. Dodatkowo na pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakupy czeka upominek. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. – Cieszymy się, że na mapie Krakowa pojawia się nasza nowa trzecia placówka. Nasza marka zawsze stawia na jakość, dlatego jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep stanie się kluczowym miejscem dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm i fachowe doradztwo – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl.
 

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku ponad 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 48 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 83 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie z rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2022 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 19,95 mld EUR.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *