Tremco CPG Poland partnerem strategicznym programu „Builder For The Young Architects”

Tremco CPG Poland, producent i dostawca szerokiej gamy materiałów i technologii dla budownictwa, został partnerem strategicznym programu „Builder For The Young Architects”, edycja 2023/24. Udział w przedsięwzięciu, którego inicjatorem jest miesięcznik „Builder”, to wyraz zaangażowania w długofalową współpracę z architektami, którym firma zapewnia fachowe doradztwo na każdym etapie projektu związanym z oferowanymi przez nią rozwiązaniami.

Tremco CPG  łączy wiodące marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex, Dryvit i Nudura. Grupa oferuje m.in. bezspoinowe posadzki żywiczne, innowacyjne rozwiązania w zakresie uszczelniania złączy okien, drzwi i fasad w budownictwie energooszczędnym i pasywnym, systemy ociepleń ścian zewnętrznych i materiały elewacyjne, hydroizolacje dla podziemi i fundamentów, przejścia ogniochronne i ogniochronne powłoki pęczniejące do ochrony stali konstrukcyjnej oraz termoizolacyjne bloczki szalunkowe.

„Builder For The Young Architects” to część inicjatywy miesięcznika “Builder” realizowanej pod hasłem „Builder For the Future”. Jest to społeczny program edukacyjny, którego celem jest wspieranie młodych architektów w uzupełnianiu edukacji, poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji. Jego ważnym elementem jest ułatwianie młodym ludziom poznawania różnych sektorów branży budowlanej i działających w nich firm. Program jest skierowany do studentów wydziałów architektury oraz młodych architektów i ma ułatwiać im rozpoczęcie kariery zawodowej.

„Jestem dumna, że nasza firma jako partner strategiczny programu „Builder For The Young Architects” wspiera rozwój i edukację studentów oraz absolwentów kierunków architektonicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i eksperckiej wiedzy zapewniamy projektantom wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji, który ma związek z naszymi produktami – od koncepcji, przez specyfikację, po aplikację na budowie. Wierzymy, że dzięki temu będą powstawały coraz lepszej jakości budynki, wykorzystujące nowoczesne materiały i technologie,” – powiedziała Barbara Radziwon, Dyrektor Zarządzająca Tremco CPG Eastern Europe.

Program „Builder For The Future” jest realizowany przez magazyn „Builder” we współpracy z najważniejszymi organizacjami branżowymi i wiodącymi firmami działającymi w obszarze budownictwa i architektury. Program wspierają wiedzą, doświadczeniem i autorytetem wybitni polscy inżynierowie i architekci. We współpracę zaangażowane są również wydziały architektury i budownictwa najważniejszych polskich uczelni publicznych i prywatnych. Program został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *