Oprawa dla tego, co ważne

To dzięki nim przestrzenie nabierają indywidualnego charakteru. To one sprawiają, że mamy na wyciągnięcie ręki przedmioty, które kochamy. I to one pozwalają nam eksponować to, co jest dla nas ważne. Książki i albumy, sztukę i dekoracje, fotografie, płyty z ulubionymi wykonawcami. Regały.

Regały zmieniają również architekturę wnętrza. Dodają mu ciepła, intymności, a czasem służą jako przegrody oddzielające strefy dużej, otwartej przestrzeni. Korzystając z możliwości, jakie zapewniają marki Poliform i Rimadesio, dostajemy do dyspozycji ramy, które dopasowujemy do obrazu tkwiącego w naszej wyobraźni. Jak wyeksponować to, co jest nam bliskie? Jak zapewnić przedmiotom należną im oprawę?

POLIFORM / WALL SYSTEM

Wall System to wszechstronna koncepcja znajdująca się w nieustannej ewolucji podążającej za współczesnym stylem życia. Regał pomyślany jest jako estetyczny i funkcjonalny punkt centralny salonu. To szeroka gama rozwiązań projektowych dla biblioteki, centrum domowej rozrywki czy po prostu – eleganckiego regału na książki. Wyjątkowo wszechstronny, oryginalny i całkowicie wolnostojący dostosowuje się do każdego wnętrza. Dużego i małego.

 

POLIFORM / LEXINGTON

Zaprojektowany przez Jean-Marie Massauda regał Lexington to modułowy system pozwalający na różne możliwości konfiguracji. Składa się z charakterystycznej ramy, na którą nakładamy półki, szuflady i inne elementy pozwalające nam wyeksponować ulubioneprzedmioty dokładnie tak, jak chcemy. Lexington ma dwie dostępne konfiguracje – naścienną i od podłogi do sufitu. Daje to możliwość projektowania dwustronnych kompozycji, wykończonych zarówno z przodu, jak i z tyłu.

RIMADESIO / ZENIT

Ikoniczny regał, stworzony z myślą o wszechstronności i lekkości zarazem. Elementy pionowe, które mocujemy do sufitu lub ściany tworzą ażurową konstrukcję, na której, w zależności od potrzeb i upodobań możemy montować półki, podwieszane szuflady czy nawet przeszklone witryny. W tym regale nic nie jest dane raz na zawsze – wysokość półekmożemy zmieniać, dostosowując przestrzenie pomiędzy do naszych ulubionych przedmiotów. Same półki są ozdobą, jeśli np. wybierzemy do nich transparentne szkło z zatopioną złotą siatką. Subtelny zabieg, który, jeśli odpowiednio podświetlony, daje niezwykle elegancki efekt. Tło dla tego mebla zależy już tylko od wyobraźni – kamień, barwione szkło, lustro, drewno, tapeta. Mnogość wykończeń i możliwości, jakie proponuje Rimadesio, otwiera pole dla bardzo różnych estetycznie kompozycji. Zenith to system, który zawsze oddaje pierwszeństwo – w wersji dziennej książkom i innym przedmiotom, które chcemy mieć wokół siebie. Zaznacza jednak swoją obecność geometrycznym detalem.

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *