Mała pralka, wielkie możliwości – nowość od marki Haier

Marka Haier przedstawia nową, małą pralkę o wielkich możliwościach. Urządzenie mimo niewielkich gabarytów posiada kompletny zestaw cykli, super szybkie programy, najwyższą klasę energetyczną i wydajny silnik inwerterowy zapewniający niższe zużycie prądu, niezawodność na lata i cichą pracę urządzenia. Co jeszcze potrafi Haier Mini Inverter HW50-BP12307-S?

Pielęgnacja ubrań

Mała i wygodna, nowa pralka Haier Mini Inverter to kompaktowe urządzenie zaprojektowane z myślą o osiąganiu jak najlepszych rezultatów, którego możliwości zostały zamknięta w wyjątkowych wymiarach: 70 cm wysokości i 51 cm szerokości. Pracując w najwyższej klasie efektywności energetycznej A, umożliwia wypranie 5 kg ubrań z maksymalną wydajnością. Urządzenie wyposażonej jest w szereg innowacyjnych rozwiązań, które zadbają o to, by ubrania na dłużej pozostały jak nowe. Powierzchnia bębna została zaprojektowana z myślą o ochronie nawet najdelikatniejszych tkanin, by pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy zostaną wyprane. Dzięki strukturze bębna Pillow Drum, imitującej kształt maleńkich poduszek, pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni, sprawiając, że ubrania zachowają swoją pierwotną jakość na dłużej. Do wyboru jest też szerg kompletnych cykli: trwający zaledwie 15 minut program szybki, antyalergiczny Allergy-Care, tryb Eco 40-60, pranie w 90⁰C, Bawełna 20⁰C, programy dedykowane tkaninom bawełnianym, wełnianym i syntetycznym oraz opcję odświeżania odzieży. W pralce Haier Mini Inverter można wyprać nawet tak delikatne materiały jak jedwab i kaszmir bez konieczności wizyty w profesjonalnej pralni. Zaawansowana technologicznie pralka Haier, pozwala na elastyczne zarządzanie jej pracą, bez względu na etap prania. Zatrzymanie trwającego programu jest bardzo proste i całkowicie bezpieczne. Wystarczy, że wcisnąć pauzę i otworzyć bęben, by dorzucić do pralki dodatkowe pranie.  O bezpieczeństwo urządzenia dba specjalna technologia ABT, która zabezpiecza je przed pleśnią i bakteriami, usuwając do 99,9% zarazków, które powstają w takich miejscach jak szuflada na detergent i uszczelka bębna. Dzięki temu, chronione są  najbardziej wrażliwe obszary pralki, zapewniając najwyższy poziom higieny podczas cyklu prania. Dodatkowo, urządzenie posiada funkcję Smart Dual Spray, czyli automatyczny system czyszczenia bębna i kołnierza, który aktywuje się na końcu każdego cyklu prania. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko bardziej higieniczne użytkowanie, ale także zwiększa trwałość Twojego urządzenia na długie lata.

Wydajność i oszczędność

Oprócz dbałości o pielęgnację ubrań, dzięki zastosowaniu w pralce specjalnych technologii zauważalna jest również oszczędność wody i prądu. Zaawansowana automatyka wagowa w pralkach Haier odpowiada za precyzyjny dobór optymalnej ilości wody oraz czasu prania. W praktyce przyczyni się to do większych oszczędności i niższych rachunków za energię elektryczną. Pralka Haier wyposażona jest w niezawodny silnik  nowej generacji, który charakteryzuje się najwyższym poziomem trwałości i wydajności. Dzięki technologii inwerterowej zmniejsza zużycie prądu, a także sprawia, że praca urządzenia jest wyjątkowo cicha. Haier Mini Inverter pracuje w najwyższej klasie energetycznej A, dzięki czemu rachunki za prąd będą niższe, a oszczędności większe. Najwyższa klasa efektywności energetycznej to nie tylko kwestia domowej ekonomii, ale również ekologiczna ulga dla środowiska.

Więcej informacji: https://www.euro.com.pl/pralki/haier-mini-inverter-hw50-bp12307-s-5kg.bhtml?

Źródło

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *